Kursy dla transakcji online.
  Kupno Sprzedaż

Aktualizacja za: 15s

Podane ceny obowiazują od 5.000,00 PLN.
Przy kwotach powyżej 50.000,00 PLN ceny są negocjowane indywidualnie.

Więcej kursów

Wymiana walut jeszcze nigdy nie była tak prosta !!!
Platforma wymiany walut eDolar.pl jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Dzięki niej możesz bezpiecznie, szybko i wygodnie wymieniać walutę, niezależnie od miejsca i pory dnia, wystarczy tylko dostęp do internetu. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, nie ma żadnych ukrytych opłat.Poniżej znajdziesz krótką instrukcje jak korzystać z platformy eDolar.pl, to bardzo proste...

 • ZAREJESTRUJ SIĘ

  Rejestracja jest bardzo prosta i zajmie Ci kilka minut.W prawym górnym rogu znajduje się przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ, kliknij go i podaj podstawowe dane niezbędne do rejestracji. Zaznacz trzy pola oświadczenie o poprawności danych, akceptację regulaminu i polityki prywatności oraz przetwarzania danych osobowych. Po wykonaniu powyższych czynności przyciśnij zarejestruj się. Na wskazany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, kliknij w niego, zostaniesz przekierowany do wnętrza platformy. Twoje konto jest już aktywne.

 • UZUPEŁNIJ PROFIL

  Chcąc w pełni wykorzystać możliwości platformy, potrzebne będzie uzupełnienie danych w zakładce edycja profilu, którą po zalogowaniu znajdziesz w lewym bocznym menu. Zakładka edycji profilu podzielona jest na trzy sekcje. Dane identyfikacyjne podane podczas rejestracji, dane kontaktowe, potwierdzenie tożsamości. Dane kontaktowe ułatwią nam kontakt i pozwolą wystawić imienny rachunek.Uzupełnienie danych w sekcji potwierdzenie tożsamości pozwoli zawierać transakcje powyżej progu nałożonego przez Ministerstwo Finansów (GIIF- 15.000 tyś EUR), po uzupełnieniu wszystkich danych platforma eDolar.pl otwiera dla Ciebie wszystkie swoje funkcjonalności.

 • DODAJ KONTA BANKOWE

  Po uzupełnieniu zakładki edycja profilu uzupełnij dane w kolejnej zakładce. W lewym bocznym menu w zakładce konta bankowe dodaj numery rachunków, które będą uczestniczyć w transakcji. Podaj wygodną dla Ciebie nazwę rachunku, w kolejnym polu kod kraju oraz numer rachunku bankowego w walucie, którą chcesz kupić lub sprzedać. W ostatnim polu z listy rozwijanej wybierasz symbol waluty dla rachunku. Pozostałe pola uzupełniane są automatycznie. Ostatnim krokiem jest oświadczenie o tym, że jest się posiadaczem powyżej wskazanego rachunku bankowego. Klikamy dodaj i konto jest już dodane. Chcąc dodać kolejne konta postępuj analogicznie.

 • ZAWRZYJ TRANSAKCJĘ

  W zależności od tego czy chcesz kupić czy sprzedać walutę, wybierz odpowiednią zakładkę w lewym bocznym menu.Wybierz rodzaj transakcji transakcja online, odbiór osobisty. Następnie wybierz walutę i wpisz kwotę którą chcesz wymienić. System poda Ci kurs i kwotę po wymianie, cena aktualizowana jest co piętnaście sekund. Następnie wybierz rachunki które będą uczestniczyć w transakcji. Rachunek z którego przelejesz środki do kantoru i rachunek na który my wyślemy Tobie kwotę po przewalutowaniu. Jeżeli podana cena jest dla Ciebie satysfakcjonująca kliknij przycisk zawrzyj transakcję. Po zawarciu transakcji otrzymasz maila z powiadomieniem i aktualnym statusem.

 • ZRÓB PRZELEW

  Po zawarciu transakcji zostaniesz przekierowany do zakładki, w której otrzymasz wszystkie niezbędne dane potrzebne do zrobienia przelewu. Na dole znajdziesz przycisk który przekieruję Cię do bankowości elektronicznej Twojego banku. Kurs transakcji utrzymywany jest przez dziesięć minut i w tym czasie należy wykonać przelew. Po wykonaniu przelewu i zaksięgowaniu środków na naszym rachunku nastąpi automatyczna zmiana statusu na wpłata wpłynęła,a następnie zostanie ona zaakceptowana i wysłana do realizacji o czym zostaniesz poinformowany kolejnym mailem.

 • OCZEKUJ NA PRZELEW

  Czas realizacji transakcji w godzinach pracy kantoru wynosi od kilku minut do trzech dni roboczych. Wszystko uzależnione jest od banku w którym posiadasz rachunki bankowe. Z bankami z którymi współpracujemy przelewy przechodzą niemal w trybie natychmiastowym. Natomiast z bankami, z którymi kantor nie ma podpisanych umów przelewy transakcja potrafi wydłużyć się do trzech dni roboczych zgodnie z tabelami określającymi czas ich realizacji przez banki.