Kursy dla transakcji online.
  Kupno Sprzedaż

Aktualizacja za: 15s

Podane ceny obowiazują od 5.000,00 PLN.
Przy kwotach powyżej 50.000,00 PLN ceny są negocjowane indywidualnie.

Więcej kursów

Kantor „Dolar”

Kantor „Dolar” jest aktywną firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku walutowym. Z powodzeniem od ponad ćwierć wieku prowadzimy kantor stacjonarny, zmierzając do zaspokojenia potrzeb naszych wymagających klientów i niezmiennie będąc liderem w tej branży nie tylko w mieście Olsztyn, ale również w całym województwie.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rynku walutowego, kładąc szczególny nacisk na rzetelność, uczciwość, jakość i szybkość obsługi. Połączone potencjały naszych pracowników zaowocowały powstaniem firmy zdolnej świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Ponad 20 letnie doświadczenie współpracy z bankami oraz wiedza, którą posiadamy stworzyła nam możliwości sprostania oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Dzięki doskonałej znajomości rynku polskiego oraz zagranicznych rynków finansowych posiadamy pełną niezależność i oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań co wyraźnie odróżnia nas od konkurencji.

Platforma eDolar.pl

Jako pierwsi w regionie poszerzyliśmy zakres naszej działalności o kantor internetowy i tak powstała w pełni profesjonalna platforma wymiany walut online www.e­dolar.pl oparta o najwyższej klasy zaawansowane technologie informatyczne, które zapewniają bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Rozwiązania zastosowane przy budowaniu platformy dają nam możliwości jakich do tej pory nie ma żaden inny kantor w Polsce. Jako jedyni dajemy możliwość odbioru gotówki w naszym kantorze stacjonarnym.

Profity

Wymieniając walutę w naszym kantorze internetowym możesz tylko zyskać. Posiadamy najkorzystniejsze kursy wymiany walut, ponieważ istnieje możliwość negocjacji cen przy kupnie i sprzedaży każdej ilości waluty. Możliwość wymiany walut nigdy nie była tak prosta, możesz tego dokonać w każdym dogodnym dla Ciebie miejscu wystarczy dostęp do internetu.

Dzięki naszej platformie zaoszczędzisz czas i pieniądze, gdyż zawarcie transakcji i przelanie środków zajmie Ci kilka minut, nie ma też żadnych ukrytych opłat.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to podstawa, cała platforma eDolar.pl zabezpieczona jest profesjonalnymi certyfikatami i szyfrowanymi połączeniami ssl, nad którymi ciągle czuwają nasi informatycy. Wykorzystujemy dedykowane serwery najwyższej klasy, dostarczane przez liderów w tej branży,a nasi administratorzy to certyfikowani specjaliści przez Microsoft i inne instytucje zajmujące się bezpieczeństwem systemów informatycznych.

Po prostu jesteśmy dla Was!